Главная » Хата на тата 2 сезон » Хата на тата /Дом на папу 2 випуск смотреть онлайн.
Авторизация
Логин:
Пароль:
Запомнить
Забыли пароль?

 

 

Хата на тата /Дом на папу 2 випуск смотреть онлайн.

1 февраля 2013 - irusa

Хата на тата.2 сезон. 2 випуск.

А наступної середи шоу хата на тата підкорить українське село, ми поїдемо до батька який ніколи нічого не робив, він все життя лежав на лаві і читав газету. А дружина тим  часом поралася по господарству і виховувала дітей. А він носив горде ім’я батько і казав, що ті руки ніколи нічого не робили.

       І ось настав час коли шоу хата на тата смотреть онлайн вломиться до господаря до хати забере дружину на заслужений відпочинок і за лише все господарство на чоловіка.  Діти замість того, щоб допомагати  лише підливають масло у вогонь.  Чи витримає він такого сурового вихованя   дивіться наступної середи.

Часть 1

Часть 2

 

 

Часть 3

        І ось знімальна група хата на тата смотреть онлайн приїхала на Чернігівщину до села Нова Басань. Тут живе родина Сапон, у  них велике господарство кури, гуси, свині кози, але із цим всім порається тільки одна бідна жінка Валентина,  а чоловік займається другими справами, в нього теж напружений графік        п’ятниця, субота, неділя гра в карти, або рибалка чи охота, можна і понеділок захватить якщо треба. А ще є них двоє синів які теж дуже зайняті і держить їх у дома лише тільки комп’ютер. Але вже тепер  все зміниться, хата на тата 2 сезон 2 випуск. Приїде і забере маму а тато залишиться на господарстві і попробує як це працювати цілий день. В перший день батько проживе так як на його думку живе дружина,  другий за її реальним напруженим графіком, а на третій день отримає від знімальної групи смотреть передачу хата  на тата обов’язкові завдання, якщо він зробить усі завдання то отримає 30 000 гривень. Якщо не зробить хоч одне то не отримає нічого. Але у нього завжди є чарівна кнопка натискання якої буде коштувати мінус 5000 гривень, і тоді на допомогу прийдуть професіонали які зроблять всю роботу за тата.

       І ось настав другий день батько як завжди накликав купу друзів, а мати розривається між кухнею с свинями. І от настав той довгожданий час коли мати Валентина зможе відпочити, бо за нею приїхало таксі, воно відвезе її в Бориспіль а звідси до сонячної Хорватії хата на тата онлайн.

 .

       А тим часом господар забув про усе і цілий день сидить з друзями. Ось тільки найменший син пробує хазяйнувати, поліз до печі і перевернув горщик з обідом. І ось батько пішов знайомитися з своїм господарством, він був просто шокований і не знав, що із тим робити. І щоб булу йому легше пішов дальше до друзів.

       Наступний день  хата на тата +  2 сезон, починається як звично батько лежить на дивані біля телевізора, старший син іще спить, а молодший? А ось тільки молодший переймається маминим господарством, адже худоба від учора не їла. Ну нарешті молодший син пригадав батькові про його обов’язки, і той вийшов на задній двір, але як виявляється не господарювати а командувати, він де в міліції робив і усе життя командував.       

       А мати тим часом вже у Хорватії вона попала в справжню казку, і думає, що його чоловік працює дуже напружено, але він і не думає працювати, трохи поспавши він зідрався на рибалку якось не хочеться запускати це діло.

       І повернувшись до дому виявилося, що половину господарки розбрелося по селі. Але треба ще щось і їсти, до плити він ніколи не підходив, і тому рішив пошукати яєць з під курей, але і це в нього не вийшло, і вечеряти довелося те, що не доїли друзі.

       Поки хлопці сидять на дієті, мати за допомогою передачі  хата на тата смотреть онлайн в перше в своєму житті не буде готувати собі сніданок, для неї будуть готувати кухарі. І в перше в своєму житті вона куштуватиме заморські продукти, які їй не сподобалися. А в хаті на тата всі виживають, яйці купили в магазині, і зробили собі омлет, але хлопці так захопилися, що не залишили нічого батькові.   

        Поки мама відпочиває на яхті з капітаном, батько геть виявився з графіку і ліг спати.    

       Дивіться далі  хата на тата  2 сезон 2 випуск.

 

 

Просмотров:    13466  

Загрузка комментариев...

← Назад

статистика Яндекс.Метрика