Главная » Зважені та щасливі. 2 сезон всі випуски.
Авторизация
Логин:
Пароль:
Запомнить
Забыли пароль?

 

 

Зважені та щасливі. 2 cезон всі випуски

RSS лента

          Пропонуємо вашій увазі 2-й сезон шоу Зважені та щасливі. Це Американський проект «The Biggest Loser», в переводі на нашу мову означає “ Втративши більше всіх”.  В  цьому проекті змагаються дві команди, а команда складається з учасників які мають надто велику вагу. Ціль шоу не тільки виграти змагання які придумують кожен раз різні, але і втратити якомога більше ваги,  головний приз шоу грошова винагорода в розмірі 250 тисяч гривень. В кінці тижня дві команди проходять контрольне зважування, виграє та команда в якої самий кращий результат, тобто хто скинув в сумі саму більшу вагу, також ті учасники які набрали саму меншу вагу в команди яка набрала меншу вагу і на контрольному зважуванні програла, вони вибувають із шоу.  

В шоу Зважені та щасливі приймають участь люди різного віку але із великою вагою, яка заважає їм жити, створює дискомфорт, проблеми зі здоров’ям, і занижує свою самооцінку перед іншими, від багатьох просто відвертаються і відмовляються вони втрачають роботу, а дівчата із зайвою вагою можуть забути про чоловіків і їхню увагу.   Грошова винагорода, в якості головного призу дістанеться тільки одному, але в цьому шоу кожен дістане свій приз, він навчиться вести правильний спосіб життя. В шоу зважені і щасливі кожен учасник можливо в перше почує про такі речі як правильне харчування, дієта, учасників научать вести інший спосіб життя, займатися зарядкою, спортом, тримати самодисципліну і бути само організованим, побороти страх і лінь яка і є причиною їхніх страждань.  

            Для кожного учасника це дуже важке випробування, адже крім фізичних навантажень треба терпіти і психологічні, тут немає того ситого розгульного життя, яке було на волі, адже для когось це справжня тюрма. Але і покидати ніхто її не хоче адже прийшов сюди кожен добровільно, розуміючи, що жити так дальше неможна і треба щось в житті ламати. А зміни на краще прийдуть тоді коли людина пройде через чистилище, яке дасть їй сили, здоров’я, красу і впевненість в завтрашній день. 

            Так в першому сезоні головний приз отримав Николай Ворошнов, скинувши 85 кг, повірте не кожен може самостійно в домашніх умовах скинути таку вагу.

            Кожна команда має свого тренера, одну команду тренує Аніта Луценко червона команда, а другу  Игор Обуховский синя команда.  Боротьба триває не тільки за як найбільше скинути вагу але і за головний приз, боротьба починається між командами і навіть між учасниками в самій команді. Між учасниками зав’язуються різні стосунки, когось приймають в команду когось відкидають, а буває, що і немає єдності і більшості в команді. Але з часом ситуація кожен раз буде мінятися, так як по трохи учасники шоу зважені та щасливі покидають проект і перенапруги між учасниками міняються.

            Давайте подивимось шоу зважені та щасливі другого сезону.


  Розпочинається найвагоміший  проект каналу СТБ «Зважені й щасливі» . 

 

 Двадцятка першого сезону довела собі і всій країні , що можна працюючи над собою змінити своє життя на краще.

П’ятнадцять тисяч товстунів прагнули потрапити на проект « Зважені і щасливі», та тільки 21 учаснику це вдалось. У кожного з них своя  історія , своя життєва трагедія і це останній шанс виправити своє життя на краще. Їм нема що втрачати.

Просмотров:    8433   
                Тренери придумують кожен раз складні й жорсткі конкурси. Шоковою терапією для учасників шоу «Зважені та щасливі» виявилось продемонструвати своє тіло на Хрещатику й почути критику звичайних перехожих. Це було жорстоко, але дієво і такий хід тренерів ще раз підтвердив учасникам шоу Зважені та щасливі, що вони на вірному шляху.  

Просмотров:    3891   
Це шоу «Зважені та щасливі» . Хто ж  покине шоу цього тижня. Всі настроєні по бойовому . Боротьба за життя триває. Капітани зроблять ставки на свої команди. Вони  повинні назвати ту кількість кілограм, яку в сумі скине його команда . Якщо заявлена цифра співпаде, команда покладе на ваги суперника 3 кілограми лишньої ваги. Команда червоних вважає , що Роман перевищив ставку.    

Просмотров:    3080   
           Четвертий тиждень зважені та щаслтві виявився найважчий і дуже емоційний. Учасників навчають правильно харчуватися і отримувати задоволення від тренувань.        

 

На першому змаганні , програвши команда залишиться цілий тиждень без тренера. Сині знову програли і тренуванням зайнялась Оля.

Просмотров:    2381   
              Настав п’ятий тиждень шоу Зважені та щасливі, і цей тиждень буде не менш запеклим, учасники будуть боротися як з зайвою вагою так і між собою. І цього тижня боротьба між командами загострюється і ще більше, адже в самих командах виникають конфлікти і вони руйнують плани тренерів. Але всі сварки забудуться після подій які стануться, адже під час тренувань у одної з учасниць червоних проекту зважені та щасливі станеться травма ноги і цей випадок досить сильно остудить емоції команд і їхніх учасників.  І на цьому тижні парі про те яка команда сильніша провели між собою тренери команд.

Просмотров:    1822   
           Це шостий тиждень учасників шоу «Зважені та щасливі» у їх боротьбі з лишніми кілограмами. Цього тижня кожен повинен показати на що здатен .  Учасники вибрали собі суперників, а переможе той хто більше скине за тиждень. Важкі випробування витримають не всі.


Просмотров:    2230   
 Це шоу «Зважені та щасливі».Учасників залишилось 15. Ігор виставив ультиматум, якщо його команда програє четвертий раз він піде з проекту. Також Ігор запропонував переможцям в нагороду поїздку до дому.

Просмотров:    2067   
        На восьмій неділі шоу «Зважені та щасливі» тренерів обох команд шокували своєю поведінкою. Вони проспали ранкове тренування. Покаранням стало тренування в воєнній частині «Десна» .Це допоможе їм дотримуватись дисципліни. Тренування проводить командир Валерій , дуже грізний. Він не буде й не вміє учасників жаліти. Живуть вони в казармі ,як і звичайні солдати. Ходять в армійському одязі.

Просмотров:    2355   
               Продовжуємо цікаве сімейне шоу зважені та щасливі. В цьому шоу люди які ще вчора були приречені, але вони наважились на неймовірне і просто на ваших очах змінюють своє життя. Сьогодні у них буде не менш важке випробування, учасникам шоу зважені та щасливі пройдеться на тонких канатах повзти над безоднею між двома скалами.

Просмотров:    2333   
            Десятий тиждень проекту зважені та щасливі починається з приїзду до зважених ведучої. Всі насторожені і не знають чого і ще чекати які на цей раз несподівані конкурси, всі вже втомилися від несподіваних сюрпризів. І не дарма всі переживали цей момент новина ведучої просто підкосила у всіх психологічний настрій. Виявляється десятий тиждень шоу зважені та щасливі останній у командній грі, дальше боротьба буде сам за себе. 

Просмотров:    2006   
         Ось вона десятка учасників шоу зважені та щасливі, за десять тижнів вони скинули 300 кілограм. І тепер вони будуть грати за новими правилами, не буде звичних команд, і кожен буде боротися сам за себе, кругом будуть одні конкуренти. Цей тиждень буде самий важчий адже треба зламати стереотип, що є  друзі і знищувати сильніших, і ставати сильнішими.  

Просмотров:    2084   
           Минуло 11 тижнів шоу Зважені та щасливі. Учасників залишилось 9 і кожен з них , пройшовши такий важкий шлях,задумується про великий приз. Кожен з учасників змагається сам за себе. Друзі голосують один проти одного,а вороги об’єднуються,щоб перемогти сильних суперників. У боротьбі за головний приз у шоу Зважені та щасливі розпочались брудні ігри. Цього тижня на них чекає сюрприз,про який вони і не мріяли. Професіонали попрацюють над образом учасників,а рідні просто не впізнають їх.

Просмотров:    2357   
         Починається тринадцятий за рахунком проект зважені та щасливі, їх залишилося всього вісім, і цього разу піде іще один. Тепер вони одна команда але кожен бореться сам за себе і вже кожен виробив свою стратегію і обрав для себе потенційно небезпечного суперника або навіть кількох. Починається відкрита боротьба за головний приз, і кожен старається витягти з себе якомога більше жиру, щоб не попасти за жовту лінію, адже це його перемога. Але справжня боротьба починається вдома, на проекті зважені та щасливі, всі находяться в ідеальних умовах, у них є свій дієтолог, який розписує меню і підбирає його, також є кухарі які це все приготують. М’яко кажучи тут у них немає права на вибір, і немає спокуси до лишньої їди. В дома ситуація є зовсім другою, і тому зараз зважені пройдуть.

Просмотров:    2108   
             До фіналу зважені та щасливі залишилось небагато, і кожен хоче виробити свою стратегію боротьби, хтось шукає підтримки в других, а єі такі що хочуть керувати другими,  щоб відвернути від себе ворога і лишній голос на зважуванні.

Просмотров:    2289   
           Зважені та щасливі смотреть онлайн всі випуски. Боротьба на проекті і на далі продовжується сьогодні учасників стало іще на один менше, і боротьба за виживання обіцяє бути ще запеклішою. І на цей раз ведучі знову приголомшать усіх новими правилами і нововведеннями. Роман затіяв не безпечну гру, він старається маніпулювати думкою і них і ця маніпуляція нарешті обернулася проти нього самого. Коли два учасника Юра і Андрій висловили не довіру Ромі він почав панікувати і зробив крок яким ще більше погіршив ситуацію.  Він зібрав усіх і почав розбиратися, хто із них трьох є правий і як виявилося йому ніхто не повірив і тим саме Рома налаштував проти себе всіх. Та ситуація в таборі зважені та щасливі різко поміняється коли дізнаються неприємну новину, до табору повертаються двоє учасників, яких вигнали перше, і вони мають намір помститися своїм кривдникам.

Просмотров:    1785   
           Всім привіт продовжується надзвичайно цікаве і корисне шоу зважені та щасливі, і от уже пахне фіналом учасників залишилося всього п’ять і як буде проходити гра не відомо. І те випробування яке їм приготують просто шокує і чи  зможуть вони на це відважитися побачимо далі.

Просмотров:    3226   
             Зважені та щасливі пройшли не малу і важку дорогу залишається тиждень до грандіозного фіналу. І просто зараз всі пройдуть іще одне випробовування і один з найсильніших просто виявиться найслабшим.  І треба пробігти марафон по 16 пагорбах з своєю власною скинутою вагою і на кожному пагорбі треба залишити по одному мішку із скинутою за цей тиждень вагою.

Просмотров:    3752   
              І ось настав початок кінця останнє фінальне шоу зважені та щасливі. Сьогодні щоб залишити одного і викинути другого має проголосувати вся Україна. Ім’я двох фіналістів опреділилися ще на зважуванні це Андрій і Алік а ім’я третього ми дізнаємося зараз.

Просмотров:    8273   
← Назад

статистика Яндекс.Метрика